Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť

  • HOME
  • >
  • Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť
  • 04. 07. 2018

Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť

Odkiaľ sa berie zápal močových ciest?

„Neseď na zemi počas mesiacov, ktoré majú v mene R“ či „Zápal mechúra máš z tých krátkych sukní, čo nosíš“ sú dobre mienené rady, no nezakladajú sa na pravde. Veľa ľudí má ťažkosti s močovými cestami práve počas chladných mesiacov, no samotný zápal spôsobujú baktérie. Chlad iba znižuje schopnosť organizmu brániť sa pred nimi.

Baktéria Escherichia Coli – skrátene E. Coli – sa vyskytuje v črevách a je nevyhnutná pre správne fungovanie nášho trávenia. Nikam inam nepatrí. Ak sa napríklad nachádza vo vode, takúto vodu nie je bezpečné piť.

No a v prípade, že sa uchytí na stenách mechúra a močových ciest, robí tam neplechu. Ženy sú týmto neduhom ohrozené až 50x viac než muži.


A čo tie brusnice?

Brusnice sú tradičnou súčasťou liekov a prípravkov na ťažkosti s močovými cestami. Napomáhajú obzvlášť pri opakovaných problémoch. Nový prípravok Cys-Control Fort používa špeciálny druh severoamerických brusníc s najvyšším obsahom účinných látok. Navyše pre extra silný účinok spája aj výťažky z vresu a d-manózu.

Vres je malý životaschopný krík, ktorý prežije aj v pôde chudobnej na živiny. V lekárničke starých mám mal miesto nielen pri liečbe problémov s močením, ale používali ho aj na rozpúšťanie hlienov či upokojenie nervov.

D-manóza získala svoje meno od many, biblického jedla z nebies. Získava sa z prírodného ovocného cukru. D-manóza bráni baktériám, aby sa prichytili na stene mechúra a tak ich vďaka brusniciam a vresu zo seba ľahšie vyplavíte.


Čo mi pomôže na chronický zápal močových ciest?

Cys-Control Fort vám lekárnik odporučí práve na opakované zápaly. Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu s vysokým obsahom proantokyanidinov bráni baktériám E. Coli aby sa vo vašom mechúre uchytili a zároveň vám pomáha ich vyplaviť z tela.

Toto extrémne dlhé slovo – proantokyanidiny – popisuje látky, ktoré priaznivo pôsobia práve pri obrane voči E. Coli. Tieto látky do Cys-Control Fort izolujú momentálne najmodernejšou metódou DMAC, aby zaistili ich najvyššiu možnú koncetráciu.

Navyše sa tento prípravok užíva vo forme prášku, ktorý si jednoducho rozpustíte vo vode. Viac o Cys-Control Fort sa dozviete TU.

© 2018 Vyrobilo WEBCENTRUM.SK